Hiszek abban, hogy a kapcsolódás gyógyít.

Legyen szó egy beszélgetésről, egy személyes üzenetről, egy óra mozgásról vagy egy csésze kávéról.

A ragaszkodásról…

A ragaszkodás NÉHA NEM TUDATOS. Egyszerű BEIDEGZŐDÉS, HOGY ANNAK ÚGY KELL LENNI. Felnőttként megtehetjük, hogy figyeljük magunkat. Mit teszünk/gondolunk annak ellenére, hogy tudjuk, ÁRTHATUNK MAGUNKNAK ( és persze ezzel szeretteinknek is ) ? FOGADKOZUNK-E ? Hát...
Lebegő Panel